Yhteystiedot

Yhteystiedot

Saariselän Keskusvaraamo Oy

Katuosoite:
Honkapolku 2 (ravintola Pirkonpirtin rakennus)
Lat, Lon: 68.420498, 27.410428

Postinro ja -toimipaikka:
99830 Saariselkä

Puhelinnro:
016-554 0500

Sähköpostiosoitteet:
sales@saariselka.com
etunimi.sukunimi@saariselka.com

Laskutusosoite:

Verkkolaskutus osoite:
OVT-tunnus: 003706512138
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
välittäjätunnus: E204503

Paperi laskut:
SAARISELÄN KESKUSVARAAMO OY
PL 58974
00021 LASKUTUS

Sähköpostiskannauksen osoite:
SaariselanKeskusvaraamoOy.FI.P.155252-0@docinbound.com

Y-tunnus:
0651213-8

 

Lomavaraamo

Varaa tästä kaikki tarvittava Pohjois-Lapin lomallesi

Työntekijät ja yhteystiedot

Antti Kanerva

Toimitusjohtaja

antti.kanerva@saariselka.com
040-703 2093

Nina Saniola

Myynti- ja markkinointipäällikko

nina.saniola@saariselka.com
016-554 0551, 040-134 1330

Teija Wiik

teija.wiik@saariselka.com
016-554 0554, 040-134 0888

Mari Sarre

mari.sarre@saariselka.com
016-554 0502, 040-132 9833

Anastasia Polojärvi

anastasia.polojarvi@saariselka.com
016-554 0555, 040-134 1637

Renate Winter

renate.winter@saariselka.com
016-554 0501, 0400-69 6676

Tiina Idström

tiina.idstrom@saariselka.com
016-554 0552, 040-134 1819

Marita Siivikko

marita.siivikko@saariselka.com
016-554 0553, 040-134 1197

24/7 päivystys

Majoittuneiden hätätilanteisiin
(ei myyntipalvelua)
040-521 2571

Lomapostit osoitetaan Saariselän noutopostiin

Oma nimi
Noutoposti, Saariseläntie 1
99830 Saariselkä

Mökit, huoneistot ja muut
majoituspalvelut tarjoaa

Saariselän Keskusvaraamo

 

Saariselän Keskusvaraamo, Saariselkä Booking

Aktiviteetit, kuljetukset, pitopalvelun ja muut ohjelmapalvelut tarjoaa

Lapponia Tours

 

Skip to content