Logo
Lomavaraamo Varaa tästä kaikki tarvittava Pohjois-Lapin lomallesi.
Varaa
Saariselkä Treklife erämökissä

Yhteystiedot

Saariselän Keskusvaraamo Oy

Vastaanoton sijainti:
Honkapolku 2 (ravintola Pirkonpirtin rakennus)
Lat, Lon: 68.420498, 27.410428

Myyntitoimiston sijainti:
Honkapolku 6
Lat, Lon: 68.41948, 27.4091391

Postinro ja -toimipaikka:
99830  Saariselkä

Skype:
visit.saariselka

Puhelinnro:
016-554 0500

Sähköpostiosoitteet:
keskusvaraamo@saariselka.com
booking@saariselka.com
etunimi.sukunimi@saariselka.com

Laskutusosoite:

Verkkolaskutus osoite:
OVT-tunnus: 003706512138
Operaattori: Itella Information Oy,
välittäjätunnus:  003710948874

Paperi laskut:
SAARISELÄN KESKUSVARAAMO OY
PL 58974
00021 LASKUTUS

Y-tunnus:
0651213-8

Työntekijät ja yhteystiedot

Antti Kanerva
taloushallinto
antti.kanerva@saariselka.com
016-554 0500

Jouni Kanerva
toimitusjohtaja
jouni.kanerva@saariselka.com
puh. 0400-282 799

Teija Wiik
taloushallinta
teija.wiik@saariselka.com
016-554 0554

Marita Siivikko
ryhmä- ja yritysmyynti
marita.siivikko@saariselka.com
016-554 0553

Renate Winter
asiakaspalvelu, vastaanotto
renate.winter@saariselka.com
016-554 0501

Päivi Remes
asiakaspalvelu
paivi.remes@saariselka.com
016-554 0553

Tiina Idström
Saariselkä Treklife, Saariselkä MTB, Kona Shop Saariselkä
tiina.idstrom@saariselka.com
016-554 0552

Nina Saniola
netti, sosiaalinen media, valokuvat
nina.saniola@saariselka.com
016-554 0551

Lomapostit osoitetaan Saariselän noutopostiin

Oma nimi
Noutoposti, Saariseläntie 1
99830  Saariselkä

 

Ajankohtaisia uutisia Saariselältä
Facebook: Saariselka
Facebook: SaariselkaBooking
Flickr: Saariselka
Instagram: Saariselka
Pinterest: Saariselkä

Saariselkä Treklife
Saariselän historiaa

Twitter: SaariselkaLappi
Vkontakte: Саариселька
Vkontakte: SaariselkaBooking
You Tube: SaariselkaLapland